Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis

NOAH HATHAWAY (herec; USA)


Účast hosta: oba dnyNoah Hathaway je mnoha cenami ověnčený americký herec a bývalý idol teenagerů. Nejvíce se proslavil rolí Átreje ve filmu NEKONEČNÝ PŘÍBĚH.

Noah se narodil a vyrostl v Los Angeles v Kalifornii a svou kariéru zahájil, když mu byly 3 roky. Objevil se v několika reklamách, dokud v roce 1978 ve věku 6 let debutoval v televizi, s klíčovou rolí Boxeyho v seriálu BATTLESTAR GALACTICA. Ve filmu debutoval filmem JSEM NA ŘADĚ z roku 1980 a poté se objevil v mnoha malých filmových a televizních rolích, dokud si nevysloužil svůj velký průlom.

V roce 1984 zaznamenal svůj první průlom s fantasy filmem NEKONEČNÝ PŘÍBĚH. Jeho ztvárnění Atreje vyneslo Noahovi „cenu Saturn“ za „Nejlepší výkon mladšího herce“ a také nominaci na „Cenu mladého umělce.“ V roce 1986 získal Noah hlavní roli v komediálně-hororovém filmu SKŘÍTEK, kde si zahrál roli Harryho Pottera Jr.

Ve věku téměř 20 let byl Noah nucen přerušit svou kariéru kvůli předchozímu zranění. Po pauze něco málo přes deset let se Noah vrátil k herectví v roce 2012 filmem SUSHI GIRL a později v roce 2013 BLUE DREAM.

V současné době žije Noah se svou ženou v Las Vegas v Nevadě a věnuje se herectví a psaní/produkci televizních a celovečerních filmů.