Vstupenky kupujte zde  

Praktické informace


Termín

21. - 22. 10. 2023
Sobota 9 – 21, neděle 9 – 18 hodin.

Místo

Kongresový pavilon E, Výstaviště Brno , Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Plánek výstaviště

Plánky budovy

Doprava

 • Příjezd vlakem na Hlavní nádraží nebo autobusem Regiojet na AN Grand: tramvaj č. 1, směr Bystrc, zastávka Výstaviště - hlavní vstup. Kolem areálu projdete až k pavilonu E.
 • Příjezd vlakem na Dolní nádraží: Ze zastávky Opuštěná autobusem č. 84 na zastávku Křížkovského, blízko pavilonu E.
 • Příjezd autobusem na AN Zvonařka: Z autobusového nádraží nebo zastávky Opuštěná autobusem č. 84 na zastávku Křížkovského, blízko pavilonu E. Nazpět autobus č. 44 na zastávku Opuštěná.
 • V rámci Brna tramvaje č. 1, č. 25, 26, 37 a 52 (zastávka Výstaviště - hlavní vstup).
 • V rámci Brna autobusy č. 44 a 84 (zastávka Křížkovského).
 • MHD v Brně

  Parkování

  Občerstvení a stravování

  Do pavilonu E je zakázáno vnášet vlastní občerstvení. V prostorách festivalu najdete stánky s pestrou nabídkou stravování a občerstvení.

  Také v sousedství výstaviště najdete několik možností stravování a občerstvení.

  Nejbližší bankomaty jsou přímo v pavilonu E a pár desítek metrů v ulici Křižíkova č. 47.

  Ubytování

  Doporučujeme hotely za rozumné ceny, v dosahu i vzdálenější.

  Pravidla účasti
  Novinky

  Sledujte novinky o Comic-Conu Junior na Facebooku a na Instagramu . Přidejte si do oblíbených!

  thumbnail image

  Zahajujeme prodej vstupenek na Comic-Con Junior!

  1.6.2023

  Comic-Con Junior proběhne 21.- 22.10. opět na Brněnském výstavišti! Co jsme si pro vás letos připravili? Věříme, že skvělé herecké hosty, z nichž první vám bude určitě povědomý. Věřte, že i ti ostatní budou stát za to! Opět vás čeká videoherna, deskoherna, cosplay, besedy, workshopy, výstavy, fanouškovské zboží i umělecké výrobky. Spousta programu pro dospělé fanoušky a množství aktivit pro děti. Snížená cena vstupenky platí do 30.6.

  thumbnail image

  DĚKUJEME!

  25.10.2022

  První Comic-Con Junior v Brně je za námi! Od Comic-Conu Prague se lišil částí programu a jeho zaměřením, novým prostorem a službami v něm. To podstatné ale zůstalo - atmosféra svátku pro fanoušky comicsu, her, cosplaye, sci-fi a fantasy. Většina z vás si ji nenechala zkazit ani průšvihem se špatně nastavenou kapacitou občerstvení. Mrzí nás to, moc se omlouváme a slibujeme, že se z toho poučíme. DĚKUJEME vám za sobotní VYPRODÁNÍ VSTUPENEK, za nadšené ohlasy i kritickou zpětnou vazbu, pohání nás to vpřed k vylepšování dalších Comic-Conů. ...more

  thumbnail image

  Sára Korbelová navštíví CCJ

  23.10.2022

  Hraje v Divadle na Vinohradech, například ve hrách Pygmalion, Revizor nebo Návštěva staré dámy. Známá je ze seriálu Ulice, ale hrála i v dalších seriálech, jako Slunečná, Láska v čase korony, Specialisté, #martyisdead. Z filmových rolí jmenujme roli zdravotní sestry ve filmu Po čem muži touží a Princezna zakletá v čase 2.