Vstupenky kupujte zde  

News

thumbnail image

9.9.2023

Po více než dekádu se stala výraznou představitelkou chytrých a inteligentních princezen. Namátkou Princové jsou na draka, Za humny je drak, O zrzavé Andule a další. Byla jednou z nejčastěji obsazovaných hereček jak v televizních filmech a inscenacích, tak i ve filmu. Za dabování hlavní postavy Ally McBealové získala prestižní ocenění Františka Filipovského.

thumbnail image

4.9.2023

Filmová auta můžete na Comic-Conu Junior nejen obdivovat, ale i řídit! Díky partě RC auta event, která rádiem řízené modely filmových aut opět přiveze do Brna. Letos si můžete projet trasu nebo zazávodit po oba dny!

thumbnail image

3.9.2023

S více než 20 lety zkušeností v oboru, Richard je známý svou prací na komiksech jako Sedmikráskov, Čtyřlístek a Čas dluhů. Richard získal mnoho ocenění, včetně zlatých a stříbrných medailí na mezinárodních soutěžích v Itálii a Íránu. Jeho jedinečné ilustrace a karikatury oslovují dospělé i děti.

thumbnail image

2.9.2023

Jedna z nejoblíbenějších programových linií pro dospělé fanoušky nabídne přednášky, besedy, soutěže a workshopy s tématy jako Star Trek, Star Wars, Stargate, Červený trpaslík nebo Doctor Who.

thumbnail image

1.9.2023

Arashi se cosplayi věnuje od roku 2008 a může se pochlubit dvojnásobnou reprezentaci na mezinárodní soutěži Eurocosplay a několik umístění i výher z českých i zahraničních conů. Preferuje šité kostýmy se spoustou detailů a postavy, ke kterým má vztah a může si tak dobře užít jejich roleplay - ovšem pozor, její specialita jsou černovlasé záporačky!

thumbnail image

31.8.2023

Je nám velkou ctí v Brně uvítat amerického herce DEANA CAINA! Nejvíce si můžeme Deana pamatovat jako Supermana/Clarka Kenta v dnes již kultovním seriálu Superman. Zahrál si také v množství filmů (namátkou Future Sport, atd.) ale znát ho můžeme ale i z dalších televizních projektů jako Smallville, Supergirl, Ripleyho věřte nevěřte, atd.

thumbnail image

30.8.2023

Když se spojí fantazie, kreativita, šikovnost a úsilí, vznikne spousta krásných věcí. Na Comic-Conu Junior se budete moci pokochat výsledky tvorby mnoha tvůrců i v Artist Alley - Uličce umělců. Originály jejich děl, kresby na přání, printy, šperky nebo jiné tematické výrobky můžou udělat radost jak přímo vám, tak třeba někomu blízkému pod stromečkem.

thumbnail image

29.8.2023

Představitel řady televizních princů a králů již od mládí hraje i komediální, ovšem i vážné dramatické role. Mezi jeho nejznámější pohádky patří například Princové jsou na draka, Koloběžka první a O zrzavé Andule. Objevuje se v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Věnuje se i dabingu (Reno Raines v seriálu Odpadlík).

thumbnail image

28.8.2023

Danovu tvorbu můžete znát díky komiksovým sériím Fanouš, Tryskošnek, Jelita, Matracman, Tritonky, Kňour a Mník. V současnosti kreslí Disney komiksy pro nizozemského vydavatele Sanoma a stále také přispívá do českého komiksového časopisu Čtyřlístek.

thumbnail image

27.7.2023

Na Comic-Con Junior 2023 dorazí také kanadská herečka LEXA DOIG! Dříve narození si ji nejspíše budou pamatovat jako avatara vesmírné lodi Andromedy ve stejnojmenném seriálu, ale zahrála si také v množství dalších seriálů a filmů - ztvárnila například hlavní doktorku SGC Lamovou v seriálu Hvězdná brána a členku Ligy asasínů Talii al Ghul v seriálu Arrrow.

thumbnail image

2.6.2023

Do Brna dorazí s novým pasem kanadský herec MICHAEL SHANKS, kterého známe jako doktora Daniela Jacksona ze seriálů Hvězdná brána, Hvězdná brána: Atlantida a Hvězdná brána: Hluboký vesmír a z mnoha dalších seriálů.

thumbnail image

1.6.2023

Comic-Con Junior proběhne 21.- 22.10. opět na Brněnském výstavišti! Co jsme si pro vás letos připravili? Věříme, že skvělé herecké hosty, z nichž první vám bude určitě povědomý. Věřte, že i ti ostatní budou stát za to! Opět vás čeká videoherna, deskoherna, cosplay, besedy, workshopy, výstavy, fanouškovské zboží i umělecké výrobky. Spousta programu pro dospělé fanoušky a množství aktivit pro děti. Snížená cena vstupenky platí do 30.6.

thumbnail image

25.10.2022

První Comic-Con Junior v Brně je za námi! Od Comic-Conu Prague se lišil částí programu a jeho zaměřením, novým prostorem a službami v něm. To podstatné ale zůstalo - atmosféra svátku pro fanoušky comicsu, her, cosplaye, sci-fi a fantasy. Většina z vás si ji nenechala zkazit ani průšvihem se špatně nastavenou kapacitou občerstvení. Mrzí nás to, moc se omlouváme a slibujeme, že se z toho poučíme. DĚKUJEME vám za sobotní VYPRODÁNÍ VSTUPENEK, za nadšené ohlasy i kritickou zpětnou vazbu, pohání nás to vpřed k vylepšování dalších Comic-Conů. ...more

thumbnail image

23.10.2022

Hraje v Divadle na Vinohradech, například ve hrách Pygmalion, Revizor nebo Návštěva staré dámy. Známá je ze seriálu Ulice, ale hrála i v dalších seriálech, jako Slunečná, Láska v čase korony, Specialisté, #martyisdead. Z filmových rolí jmenujme roli zdravotní sestry ve filmu Po čem muži touží a Princezna zakletá v čase 2.

thumbnail image

23.10.2022

Pokud si někdo myslel, že Comic-Con Junior je pro děti, mohl by už dnes prozřít na základě zpráv od včerejších účastníků. Bylo to náročné, bylo to krásné, kapacita pavilonu E byla VYPRODÁNA! Comic-Con Girl to s vámi váhajícími ještě jednou zkusí. Comic-Con Junior i přes ten mladistvý název je standardním Comic-Conem pro dospělé fanoušky, s bohatým programem. Jen je navíc s programem pro děti a mládež. Ale poslechněte si sami ve videu na FB.

thumbnail image

22.10.2022

Ve spolupráci se @dxracerczech jsme si pro Vás připravili soutěž o herní židli DXRACER P132 podle vlastního výběru! Jak soutěžit najdete na FB stránce CCJ.

thumbnail image

22.10.2022

Připravili jsme si pro vás na slavnostní zahájení unikátní Comic-Con Junior kvíz o opravdu hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit na Samsung Galaxy Z Flip 4, Samsung A53, Samsung Galaxy Watch a stavebnice LEGO®. Partnerům děkujeme! V 10:30 v hlavním sále to vypukne. Doražte včas a připravte se na opravdu náročné otázky!

thumbnail image

22.10.2022

Den před conem získat herce pro spolupráci je zázrak a jsme moc rádi, že Suanne Braun přijala naše pozvání. Nejspíš vám nevynahradí dva hosty, kteří nemohli na poslední chvíli přijet, ale to ostatně není jejím hlavním úkolem. Přijede za fanoušky proto, aby je potěšila a pobavila, aby si historky z natáčení oblíbené Hvězdné brány užili z jiného pohledu.

thumbnail image

21.10.2022

Hernu mobilních telefonů a možnost vyzkoušet si další špičkové Samsung produkty najdete ve videoherně v hale E0 v 1. podlaží. Vítězové kvízu v rámci slavnostního zahájení se mohou těšit na hlavní tři ceny: Samsung Galaxy Z Flip4, Samsung A53 5G a Samsung Galaxy Watch!

thumbnail image

21.10.2022

RADEK ŠKVOR už se nemůže dočkat, až se s vámi potká na Comic-Conu Junior! Český hlas Ashe Ketchuma či Draco Malfoye vám posílá své vřelé pozdravy, přesvědčte se ve videu na FB stránce CCJ.

thumbnail image

21.10.2022

Všechny potřebné informace o Comic-Conu Junior naleznete na jednom místě a to včetně podrobného programu. Jednotlivé pořady si můžete dát mezi oblíbené a aplikace vás na ně upozorní. Také můžete v aplikaci jednoduše nakupovat fotografování a podepisování s našimi hvězdnými hosty. Aplikaci stahujte zde, funguje pro Android i pro Apple.

thumbnail image

20.10.2022

Už přes deset let vyrábí oceňované 3D tiskárny, které slouží firmám i jednotlivcům ke zhmotňování čehokoliv, co je napadne. Připravili si pro vás workshopy, kde zjistíte, jak 3D tiskárny používat, jak se o ně starat, a dokonce se budete moci zeptat na cokoliv, co vás o 3D tisku zajímá.

thumbnail image

20.10.2022

Moc nás mrzí, co vám musíme oznámit. Právě nás kontaktovali Michael Shanks se svou ženou Lexou Doig, že nebyli vpuštěni do letadla kvůli problému s pasy. Před pár minutami jsme se domluvili s agentem Suanne Braun, kterou znáte ze světa Stargate, souhlasila a přiletí.

thumbnail image

20.10.2022

Dalšími z potvrzených speciálních hostů Comic-Conu Junior 2022 z delegace filmu Princezna zakletá v čase 2 je český herec a moderátor JAKUB OUVÍN, známý i pod přezdívkou Big Buba, a herec, komik a moderátor VLADIMÍR POLÁK.

thumbnail image

20.10.2022

Další várku parádních deskovek se skvělou hratelností vám do naší deskoherny přinesou REXhry, známý vydavatel her, jako jsou Blood Rage, Galaxy Trucker, Břink!, Mage Knight, Setllers a herních sérií TimeLine nebo Malé Velké...

thumbnail image

20.10.2022

Internetový obchod Animerch by měl každý fanoušek anime, japonské kultury a mangy dobře znát, protože nabízí opravdu široký sortiment exkluzivního zboží. Mezi hlavní trháky patří sběratelské figurky, sošky, mystery boxy, trička, mikiny, hrnky, podložky pod myš, pocky a spoustu dalšího.

thumbnail image

20.10.2022

legendární český výtvarník a autor Čtyřlístku, JAROSLAV NĚMEČEK, dorazí do Brna na Comic-Con Junior 2022, aby během slavnostního zahájení události osobně převzal cenu Comic-Conu Junior 2022 za výjimečný přínos fantastice!

thumbnail image

19.10.2022

Roboty na Comic-Conu Junior zastoupí známí droidi R2D2, BB-8 a D-O ze Star Wars. Stavba pohyblivého modelu R2D2 trvala 7 měsícu, droid je vytisteny na 3D tiskárne z cca 25kg filamentu a obsahuje necelých 300 led diod.

thumbnail image

19.10.2022

Pokud si budete chtít oddechnout a také zahrát na konzolích, máme pro vás skvělou možnost. Alchemistr pro vás připravil chill zónu, kde i dostanete dárečky za své snažení. A navíc, pokud budete mít štěstí, můžete na místě potkat i Martina Rotu!

thumbnail image

19.10.2022

Dům Rytířských Ctností se na základě staletých tradic věnuje zážitkové výuce a rozvoji evropských bojových umění. Pro členy je zdrojem zábavy a relaxace, pramenem vzdělávání, pro fandy zřídlem nových rozhledů a platformou pro sdílení zkušeností.

thumbnail image

19.10.2022

Kromě pomoci s propagací pro nás přátelé z ČT:D připravili fotokoutek ve spolupráci s CEWE. Přijďte si udělat fotografii před zeleným klíčovacím pozadím, dosaďte si fantastický svět a překvapte kamarády. Nebo se vyfoťte s maskotem ČT: Večerníčkem!

thumbnail image

19.10.2022

Je členkou souboru brněnského divadla Husa na provázku, hostovala také v Národním divadle Brno. První její velká filmová role je ztvárnění hlavní ženské postavy Katynky Kolářové ve filmu Hastrman dle románu Miloše Urbana. Zahrála si také v seriálech jako Labyrint, Četníci z Luhačovic a další. V pohádce Princezna zakletá v čase si zahrála hlavní zápornou postavu Murien.

thumbnail image

19.10.2022

Zavítej do světa nejznámějších komiksových hrdinů nebo objev hrdiny úplně nové. HERO Comics je opravdová speciálka s originálními US komiksy. Najdeš tu široký výběr sešitovek, knížek a omnibusů od DC, Marvel, Image, Boom, Dark Horse a dalších.

thumbnail image

19.10.2022

PROGRAM Comic-Conu Junior 2022 je na světě. Postupně ještě doplňujeme (zejména celodenní aktivity a speciální pořady mimo program). Finální verze k tisku bude dostupná v pátek.

thumbnail image

18.10.2022

Pevnost je skvělý průvodce po úžasných světech fantastiky v celé jejich kráse, od filmu přes literaturu a komiks až po hry všeho druhu, cosplay a fandomové dění. Přináší čerstvé novinky, ale nezapomíná ani na osvědčenou klasiku a staré dobré kusy. Předplaťe si časopis na stánku Pevnosti na Comic-Conu Junior a staňte se tak obráncem Pevnosti!

thumbnail image

18.10.2022

Eliáš má velký sen. Chce se stát námořníkem. Jenomže hubenému klukovi ze sirotčince, kterému od malička schází pravá ruka, práci na lodi nikdo dát nechce. Když ale v přístavu potká Angeliku, které se ztratil její táta, obávaný pirátský kapitán Flint, neváhá ani vteřinu.

thumbnail image

18.10.2022

Jedním z fenoménů japonské kultury jsou taneční hry. Ať už v podobě velkých tanečních automatů nebo v podobě tanečních podložek. A právě ty si můžete vyzkoušet na Comic-Conu Junior.

thumbnail image

18.10.2022

Během sobotního programu si v prostoru schodiště můžete vyzkoušet jízdu s legendárními auty (na dálkové ovládání) ze sci-fi filmů a seriálů: DeLorean z Back to Future, Knight Rider a auto z Mad Max.

thumbnail image

18.10.2022

Matfyz již dlouhodobě přispívá na Comic-Con Prague či Festival Fantazie svými přednáškami popularizujícími vědu poutavým a vtipným způsobem a ujít si nenechá ani Comic-Con Junior!

thumbnail image

18.10.2022

Máchejte, kopejte a házejte v Nintendo Switch Sports – nové kolekci sportovních her pro Nintendo Switch. Ocitněte se uprostřed akce už tento víkend na Comic-Conu Junior. Velká herna Nintendo nabídne právě dnes vycházející hru Splatoon, ale i milovaného Maria a další parádní zábavné hry včetně Nintendo Switch Sports.

thumbnail image

17.10.2022

Už od mládí se věnuje historii, šermu, muzice, moderním multimediálním technologiím a choreografiím bojových scén. V pozici koordinátor kaskadérů a choreograf bojů spolupracoval na desítkách choreografií v televizních a filmových dílech. Má za sebou přes 60 hraných dokumentů převážně pro zahraniční partnery a řadu dalších úspěchů. Na Comic-Conu Junior povede besedu o natáčení filmů Princezna ztracená v čase 1 a 2 a také dá možnost účastníkům obdivovat kaskadérské kousky nebo si zastřílet z luku v zábavní zóně.

thumbnail image

17.10.2022

Miroslav Táborský a Anima Candida uvádí loutkovou pohádku "Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky" Každá ze tří pohádek je zpracovaná jinou loutkářskou technikou. V první uvidíte spodové molitanové loutky a oživlé předměty, ve druhé loutky plošné a ve třetí pak dvě dřevěné marionety a pohádkové bytosti v životních velikostech.

thumbnail image

17.10.2022

Společnost LEGO si připravila výstavu soch z kostek LEGO. Navíc budete moci v průběhu programu Comic-Conu Junior soutěžit o exkluzivní stavebnice LEGO.

thumbnail image

17.10.2022

LanCraft pořádá turnaje pro česko-slovenské hráče od roku 2003. LanCraft zároveň organizuje univerzitní ligu UniCup, turnaje a program na mnoha akcích včetně Comic-Conů a Festivalů Fantazie, spolupracuje s řadou firem a provozuje videoherní vilu.

thumbnail image

17.10.2022

Vyrábí si kostýmy převážně ze Star Wars, ale nevyhýbá se ani jiným filmovým, herním a komiksovým kostýmům. V současné době se více věnuje komunitě a pomáhá ostatním, organizuje PragoCosplay na CC Prague. Své kostýmy využívá hlavně pro dobročinné účely a na akcích pro děti.

thumbnail image

17.10.2022

Za velkou zónu věnovanou Pokémonům vděčíme dvěma partám, které se svým PokéFestem a PokéTour brázdí ČR, aby rozdávaly radost všem, kdo milují anime, sběratelskou karetní hru a Pokémon GO i všechno, co na tento obrovský fenomén navazuje. Děkujeme PokéMaster a ToRéDo.

thumbnail image

16.10.2022

Rozvrh fotografování a podepisování je schválen herci a spouštíme možnost vybrat si čas pro získání vaší fotografie nebo podpisu. V shopu zadáte kód, který jste obdrželi při nákupu a dostanete obratem finální QR kód. Tím se prokážete při vstupu do foto&podpis zóny a při fotografování.

thumbnail image

16.10.2022

Nutrend Thor Challenge je oblíbenou aktivitou, díky které si můžete změřit síly s ostatními účastníky a zároveň v soutěži získat lákavé věcné ceny!

thumbnail image

16.10.2022

Asmodee - Blackfire vám již více než 20 let přináší ty nejlepší deskové hry z celého světa. Na Comic-Conu Junior si budete moci vyzkoušet letošní novinky jako Jízdenky, Prosím! Vlak duchů, Cardline: Svět zvířat, Harry Potter: Mistr čar a kouzel, Medvěd Wrr, Twilight Inscription, Squid Game a mnohé další.

thumbnail image

16.10.2022

Představte si Comic-Con, kde komiksoví autoři nemají čím kreslit obrázky pro fanoušky. Naštěstí nic takového nehrozí, i na CCJ dorazí se svojí nabídkou TechDraw. Na jejcich stánku najdete psací a výtvarné potřeby pro kreativní vyjádření.

thumbnail image

16.10.2022

Jak už správně tušíte, delegace filmu Princezna zakletá v čase 2 se nemůže obejít bez hlavní postavy alchymické učednice Amélie! Ano, do Brna na Comic-Con Junior 2022 dorazí česká filmová a seriálová herečka ELIŠKA KŘENKOVÁ!

thumbnail image

15.10.2022

U stánku Star Wars kostýmové organizace Rebel Legion - Lion Base se budete moci setkat s kostýmovanými zástupci světlé strany Síly, dozvědět se nejenom o jejich charitativní činnosti a také si prohlédnout části jejich do detailu propracovaných kostýmů i dalších propriet.

thumbnail image

15.10.2022

Už více než půl roku vám v Cinema City v brněnské Olympii dělá radost formát 4DX! Za tu dobu se z něj stal jeden z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších sálů v celé ČR. Pokud na svoji premiéru ve 4DX ještě čekáte, máte ideální příležitost - na maximum totiž efekty 4DX sálu prověří už příští týden komiksovka Black Adam!

thumbnail image

15.10.2022

PokéTour nabízí zábavu pro děti, teenagery i dospělé milovníky bojovných potvůrek a jejich trenérů. Nebude chybět nic, co znáte z ostatních PokéTour. Kompletní program najdete zde.

thumbnail image

15.10.2022

Přijďte si zakreslit a zasoutěžit na stánek Wacomu. Budete si moct vyzkoušet intuitivní tvorbu s kreslením přímo na displej na špičkových pen displejích Wacom Cintiq a Wacom Cintiq Pro. Můžete vyhrát některý z tabletů Wacom.

thumbnail image

15.10.2022

V neděli 23.10. na Comic-Conu Junior budou mít společnou besedu o společné SF sérii Legie a pokřtí spolu novou knihu Kristýny Sněgoňové - třetí díl její série Město.

thumbnail image

14.10.2022

U stánku maskota Tondy Obala se můžete zeptat na vše kolem třídění a prohlédnout si ukázky recyklovaných materiálů. Zábavnou formou se seznámíte s tříděním odpadů, zahrajete hry. V prostoru schodiště pak děti ocení malé pojízdné popelářské auto!

thumbnail image

14.10.2022

Své krátké komiksové práce publikovala v časopisech a sbornících jako AARGH!, Art&Antiques, Bublifuk, KomiksFest revue nebo Vějíř. Pomocí platformy Kickstarter publikovala svůj webový komiks Author‘s apprentice. V nakladatelství Argo vydala adaptaci Čapkovy hry RUR a dětský komiks Hrnečku vař!

thumbnail image

14.10.2022

V Brně nikdy není nuda! Výběr těch nejlepších akcí, kulturních tipů i gastronomických zážitků najdete na www.gotobrno.cz. Statutární město Brno je hrdým partnerem Comic-Conu Junior.

thumbnail image

13.10.2022

Je známá jako česká dabérka britské herečky Emmy Watson ve filmové sérii Harryho Pottera i v dalších projektech. Fanoušci sci-fi fenoménů si ji mohou pamatovat jako hlas Ahsoky Tano ve Star Wars.

thumbnail image

13.10.2022

Patryk Groszkowski navštíví Comic-Con Junior. Můžete se těšit na výstavu papírových modelů různých fantastických fenoménů, ale zejména na papírové Pokémony!

thumbnail image

13.10.2022

Nesmazatelně se zapsal do české komiksové síně slávy svými kultovními komiksy jako Čolák a Doláč: Král podzemí, volným pokračováním Čolák a Doláč: Na stopě a také speciálním albem Čolák a Doláč: To je ale smůla k příležitosti Comic-Conu Prague 2021. Tvořil také dětský naučný časopis Ufin.

thumbnail image

13.10.2022

Animefest má na Comic-Conu Junior speciální roli. Organizátoři tohoto velkého a parádního festivalu japonské kultury se významně podílejí na našem programu, postupně si představíme. Animefest například vede program Anime Line, který najdete v sále E3.

thumbnail image

12.10.2022

Hledáte exkluzivní zboží, které na jiném stánku nenajdete? Tak to zamiřte přímo do Příčné ulice! Můžete si nakoupit školní potřeby, kosmetické produkty, výbavu na skvělou kouzelnickou oslavu či originální doplňky do domácnosti z čarovného světa Harry Pottera.

thumbnail image

12.10.2022

Comic-Con Junior opravdu není jen pro děti :-). Comic-Con Junior je ve většině věcí úplně stejný jako Comic-Con Prague, současně v Brně ale přidáme i program pro děti a mládež. Sledujte video na FB.

thumbnail image

12.10.2022

Studenti Fakulty strojního inženýrství si pro návštěvníky připravili unikátní simulátor formule, který je postavený na reálné podobě závodního stroje, se kterým se tým TU Brno Racing zúčastnil mezinárodních soutěží!

thumbnail image

12.10.2022

Tento cenami ověnčený rakouský cosplayer je známý pro své brnění, svalové obleky, tutoriály na YouTube a make-up SFX. V posledním desetiletí vytvořil přes 50 vysoce detailních kostýmů.

thumbnail image

11.10.2022

POZOR‼️ Chcete-li se dozvědět více o dalších hostech, programu a organizaci, sledujte informace v události Comic-Con Junior 2022.

thumbnail image

11.10.2022

MARK WILLIAMS se už nemůže dočkat, až dorazí na Comic-Con Junior 2022, a všem posílá své pozdravy - přesvěčte se ve videu na Facebooku. Ať už je pro vás "kanec" Petersen z Červeného trpaslíka nebo Arthur Weasley z Harry Pottera, věříme, že nám tohoto britského herce pomůžete v Brně uvítat, jak se jen patří!

thumbnail image

10.10.2022

I na Comic-Conu Junior můžete příjít ke stánku ANIMEWORLD pro úžasné anime figurky, podložky pod myš, wallscrolly, plakáty, polštáře, trička a spoustu dalšího skvělého merche.

thumbnail image

10.10.2022

Tento charismatický slovenský herec účinkoval v moha českých seriálech jako Vyprávěj, Labyrint, Ulice, Ordinace v růžové zahradě a další. Z filmových rolí můžeme vzpomenout filmy Princezna ztracená v čase 2, Kandidát, Špunti na vodě, Masaryk a Miss Hanoi.

thumbnail image

10.10.2022

Velkou úlohu na Comic-Conu Junior budou mít naše oblíbená cosplay dvojčata ARISU a AYAKU. Ať už si na sebe vezmou Popelčiny šaty nebo navštíví PokéTour v kostýmu ze seriálu Pokémon, budou určitě v obležení dětmi.

thumbnail image

9.10.2022

Stejně jako na Comic-Conu v Praze, i na Comic- Conu Junior se můžete těšit na sběratelské figurky u stánku Blindbox Geek Store! Pořídit si tak můžete figurky Funko POP oblíbených hrdinů, Coolectibles figurky známých influencerů, populární Mystery Boxy a další merchandise!

thumbnail image

9.10.2022

Většina lidí si Martina Písaříka spojuje se seriálem Ordinace v růžové zahradě nebo s filmem Ro(c)k podvraťáků. Zahrál si také v pohádkách Ať žijí rytíři! a Princezna zakletá v čase. V seriálu Dr. House patří jeho hlas doktoru Chaseovi nebo v seriálu Hvězdná brána dabuje postavu Camerona Mitchela. Můžeme ho také znát jako hlas Brocka v animovaném fenoménu Pokémon!

thumbnail image

9.10.2022

Moc náš těší, že se do videoherny v plné parádě vrací videoherní konzole pro celou rodinu - NINTENDO SWITCH. Těšit se můžete na tradiční hry i novinky. V programu najdete i turnaj o ceny ve hře Splatoon 3.

thumbnail image

8.10.2022

imago.cz - to je obchůdek určený všem milovníkům fantastiky. Zastavte se u jejich stánku, kde najdete všechny nezbytnosti z těžkého fantastična, které nutně potřebujete, a přesvědčte se sami.

thumbnail image

6.10.2022

Slovenská cosplayerka Lady Lunaria se zaměřuje se hlavně na práci s látkou, ať už jde o šití nebo výrobu doplňků – a jelikož má ráda výzvy, čím komplikovanější konstrukce, tím více ji to baví.

thumbnail image

5.10.2022

Radek Škvor je český dabér, který je známý například díky dabingu Ashe Ketchuma z Pokémonů nebo herců jako je Tom Felton (filmová série Harry Potter), Shia LaBeouf (filmová série Transformers) a Daniel Logan (franšízy Star Wars). Nedávno jsme jej mohli slyšet také jako hlas Davida Martineze v animované sérii Cyberpunk: Edgerunners.

thumbnail image

5.10.2022

Arkady.SK je projekt muzea hracích automatů a retroher na Slovensku. Jejich sbírka v současné době obsahuje více než 100 arkádových automatů s bohatou nabídkou her. Můžete se těšit na parádní hernu hracích automatů a retroher na CCJ.

thumbnail image

5.10.2022

PokéTour na Comic-Con Junior přináší turnaje, burzu a výměnu karet, kvíz a tombolu i další zábavu v přízemí haly E0. Bohatý program je součástí CCJ, ale vstupenky je možné si zakoupit i zvlášť jen na PokéTour.

thumbnail image

4.10.2022

Letět do vesmíru, nahlédnout do mikrosvěta, poznat tajemství života, ponořit se do říše fantazie, poodhalit budoucnost, prožít vědecko-fantastický příběh. Ještě více objevíte na Hvězdárně a planetáriu Brno. Na CCJ se můžete těšit na Terralónu a kosmonauta, který se s vámi a Terralónou rád vyfotí.

thumbnail image

2.10.2022

Zahrajte si s Mindok novinky jako jsou Archa Nova, Casear, Azul: Zahrady pro královnu, Divočina Severní Ameriky nebo Nemesis: Lockdown i staré pecky, zúčastněte se turnajů a odneste si hry s conovou slevou!

thumbnail image

1.10.2022

Z Comic-Conu v Praze znáte partu z Gamlery/Xzone. nevynechala ani jednou. A nevynechá ani Comic-Con Junior, na který opět přiveze pořádnou porci stylového merchandise.

thumbnail image

30.9.2022

Jana je brněnská výtvarnice a komiksová kreslířka, kterou můžete znát z mnoha projektů. Namátkou: Vytvořila vizuální stránku komiksu Hustej nářez: Bratrstvo krve podle knihy Františka Kotlety, kreslila autorský komiksový strip Korektor, je autorkou plakátů Animefestu. Aktuálně tvoří ilustrace a grafiku pro videoherní a deskoherní průmysl.

thumbnail image

30.9.2022

Chystáte se na Comic-Con Junior 2022 s potomkem max. 12 let, který si chce obléknout kostým oblíbeného hrdiny z filmu, seriálu nebo hry? Přihlaste jej na dětskou kostýmovou promenádu Kinder Cosplay v sobotu nebo v neděli v sále E2! Využijte online formulář https://kindercosplay.comiccon.cz nejpozději do 11. hodin v den konání soutěže. Kapacita každé přehlídky je omezena na 20 účastníků.

thumbnail image

29.9.2022

Fanoušci pilně pracují na fanouškovském programu, který představí v následujících liniích: Workshop Line, Cosplay Stage, Anime Line (zajišťuje Animefest), Comic Line, FutureLine, Game Line, Sci-fi Line, Fantasy Line, Book Line, Program zveřejníme nejpozději týden před conem.

thumbnail image

28.9.2022

Kate Tyler má za sebou jak místní, tak zahraniční úspěchy na cosplay scéně. Například 1. místo v cosplay soutěži skupin na Animefestu 2022 a následné 3. místo v celoevropském finále ECG (European Cosplay Gathering) ve Francii, 1. místo a cena publika za nejlepší Cosplay video na Animefestu 2019, Cena za nejlepší roleplay na Comic Salonu a další. Je také zkušenou porotkyní v zahraničních cosplay soutěžích.

thumbnail image

28.9.2022

Když se spojí fantazie, kreativita, šikovnost a úsilí, vznikne spousta krásných věcí. Na Comic-Conu Junior se budete moci pokochat výsledky tvorby mnoha umělců i v Artist Alley. Vyberte si a kupte sobě nebo někomu blízkému báječný dárek! Vánoce se blíží! K již domluveným 12 umělcům přidáme postupně další.

thumbnail image

27.9.2022

Na Comic-Con Junior 2022 dorazí Atrej z Nekonečného příběhu, americký herec NOAH HATHAWAY! Pro pořádek také nesmíme zapomenout, že si zahrál roli Boxeyho v původním sci-fi seriálu Battlestar Galactica a také zahrál jednu z hlavních rolí Harryho Pottera Jr. v komediálně-hororovém filmu Skřítek. Nenechte si ujít unikátní možnost se dozvědět jaké je to podrbat Falca pod pravým uchem ;).

thumbnail image

26.9.2022

Tato česká kreslířka a výtvarnice publikovala krátké komiksové příběhy v řadě domácích (Aargh, Caves, BubbleGun, XEROX) i zahraničních sborníků (Bobla, Dirty Diamonds, CBA). Stavebním kamenem jejích prací je příběh a způsoby jeho odvyprávění, byť se styl i techniky často střídají. Ať už to je malba, kresba nebo různé varianty počítačové postprodukce.

thumbnail image

25.9.2022

Využijte příležitost zakoupit za nižší cenu vstupenky na Comic-Con Junior! Až do 30. 9. je sobotní vstupenka za sníženou cenu 790 Kč, nedělní za 690 Kč, rodinná za 1690 Kč. Od 1. 10. se budou vstupenky prodávat za základní cenu 890 Kč / 790 Kč a rodinná za 1990 Kč. Slibujeme, že do 30. 9. vám dáme ještě několik důvodů, proč si Comic-Con Junior nenechat ujít!

thumbnail image

22.9.2022

Tery už teď slaví úspěchy jak na lokální scéně, tak v zahraničí - je potřeba zmínit umístění na 3. místě v kategorii skupin v celoevropském finále soutěže ECG (European Cosplay Gathering) ve Francii a umístění na 1. místě v kategorii skupin na Animefestu. Objevuje se také jako host během zahraničních událostí (např. Bulharsko, Slovensko)

thumbnail image

21.9.2022

Do kin se blíží druhý díl úspěšné fantasy a my rozšiřujeme spolupráci s týmem, který stojí za jejím vznikem. První přínos spolupráce už do určité míry znáte, i na Comic-Conech Prague jste mohli obdivovat výstavu rekvizit a kostýmů. Pro Junior ale chystáme tuto výstavu v dosud nevídané šíři. A těšit se můžete i na další součást programu.

thumbnail image

20.9.2022

Zuzka kreslí komiksy a Iva k nim píše scénáře. Dnes mají na kontě sedm komiksů a spolupracují s různými společnostmi. V jejich komiksech se vždy vyskytuje společenské téma jako například ekologie, diskriminace, demokracie a podobně. V nejnovějším komiksu Extraliga, který vzniknul v roce 2022 ve spolupráci se společností TIPOS, rozebraly hodnoty ve sportu jako je respekt k soupeři, rovnost šancí a fair-play.

thumbnail image

15.9.2022

Vesmír je bezesporu nebezpečný prostor, o tom ví své náš další host Comic-Conu Junior 2022. Druhým dechem však musíme dodat, že pokud bychom se měli vydat na dalekou cestu, není lepší společnice, než kanadská herečka LEXA DOIG! Dříve narození si ji nejspíše budou pamatovat jako avatara vesmírné lodi Andromedy stoupající ve stejnojmenném seriálu, ale zahrála si také v množství dalších seriálů a filmů - ztvárnila například hlavní doktorku SGC Lamovou v seriálu Hvězdná brána a členku Ligy asasínů Talii al Ghul v seriálu Arrrow.

thumbnail image

14.9.2022

Comic-Con Junior se blíží, ale možná se už nemůžete dočkat cosplayerů a výtvarníků, videoherny a deskoherny, bohatého přednáškového programu a další zábavy. V tom případě doporučujeme navštívit slovenský Comics Salón již tento víkend 16.-18.9. v Bratislavě. Na sobotní přednášce od 10.30 tam můžete potkat i našeho kolegu Vlastu Šprtu, který bude povídat o radostech a strastech spojených se zvaním hostů na Comic-Cony.

thumbnail image

13.9.2022

Výrazné červené logo dominuje deskoherně Comic-Conu v Praze a bude i v Brně. Dino Toys je předním českým producentem puzzle, deskových a karetních her, kostek a dalšího hračkářského sortimentu. Zábava pro děti i dospělé přináší vedle napětí, soutěživosti a dobré nálady i možnost rozvíjet strategické myšlení a postřeh. Vyzkoušejte hry od DINO TOYS i na Comic-Conu Junior ve velkém stánku v deskoherně v sále E0. Těšit se můžete i na turnaje o ceny a nejednu novinku!

thumbnail image

12.9.2022

TOMÁŠ KUČEROVSKÝ je spoluzakladatel komiksového sborníku Aargh!, zabývá se ilustrací, návrhy knižních obálek, grafickou úpravou publikací, návrhy pro počítačové hry, ilustracemi deskových her, atd. Tomáš Kučerovský má na kontě více než třicet výstav u nás i v zahraničí, zúčastnil se mezinárodních workshopů a jeho komiksy se objevily v několika mezinárodních antologiích!

thumbnail image

9.9.2022

Všichni se těšíme na úchvatné kreace cosplayerů. Kromě sester Arisu a Ayaku na Comic-Conu Junior potkáte i dalšího úžasného cosplay hosta! HEIKO COSPLAY! HEIKO se cosplayi věnuje už 11 let a za tu dobu se posunula od kostýmů anime školaček k seriálovým, filmovým a herním postavám. Nejraději cosplayuje zlé postavy, u kterých se může vyřádit a užít si roleplay, který ji momentálně na cosplayi baví nejvíc.

thumbnail image

8.9.2022

EXTRA PROGRAM: Přijďte si po oba dny Comic-Conu Junior 2022 vyzkoušet, jaké to je být dabérem či dabérkou. Fénix ProDabing vám nabízí možnost zkusit si dabing v improvizovaném studiu. Namluvte svou oblíbenou postavu z Harry Pottera nebo Pokémonů! Zvládnete to lépe, než profesionálové? Za odměnu dostanete vámi nadabovanou ukázku.

thumbnail image

7.9.2022

Na Comic-Conu Junior 2022 nebude chybět přední česká komiksová scénáristka KLÁRA SMOLÍKOVÁ! Klára píše komiksy zejména pro dětské časopisy. Mnohé z nich vyšly knižně: Medvídek Lup a jeho kamarádi, Na hradě Bradě nebo Viktorka a vesmírná dobrodružství. Komiksové stránky ale najdete i v jejích dalších knihách. Sestavila osm čísel komiksové revue Bublifuk s původními českými komiksy pro děti. Komiksy vymýšlí i pro muzea a vede tvůrčí dílny, kde děti s komiksy seznamuje. S výtvarnicí Ester Kuchynkovou jí právě vychází komiks Morčata v akci.

thumbnail image

2.9.2022

Deskoherna Comic-Conu Junior bude mít ještě víc herních stolů, než má pražský starší bratříček. V deskoherně nesmí chybět herní nadšenci a profesionálové ALBI. A také že nebudou! Přijď si vyzkoušet Karak a další peckové hry od Albi ve volném hraní i v turnajích o ceny! Nakup před vánoci hry s festivalovou slevou!

thumbnail image

1.9.2022

První školní den je pro někoho radost, pro jiného noční můra. Ale Harry Potter přece taky musel po prázdninách do školy a obrana proti černé magii se může hodit (a ta čeština a matika nakonec taky). Abychom vám to trochu osladili, připravili jsme pro vás skvělý dárek k prvnímu školnímu dni. Dalším hostem Comic-Conu Junior je úžasný MARK WILLIAMS, který hrál ve filmové sérii Harry Potter postavu Arthura Weasleyho

thumbnail image

31.8.2022

Comic-Con Junior rozzáří radostí nejedny oči! Herci, comicsoví autoři, cosplaye, merch, artist alley, herny a v neposlední řadě výstavy. Milovníky galaktických válek určitě potěší výstava velkých Star Wars modelů, které do Brna přivezou polští fanoušci. Mezi více než dvaceti modely najdete mistra Yodu, Astromech R5-D4, AT-AT nebo stíhačky X-Wing a Tie Fighter. Samozřejmě nesmí chybět Millenium Falcon.

thumbnail image

30.8.2022

Během Comic-Conu Junior 2022 neopomeneme ani osobnosti české scény! S nadšením oznamujeme, že se během sobotního programu můžeme těšit na MIROSLAVA TÁBORSKÉHO! Tento český herec, dabér a komik kromě divadla často pracuje ve filmu a televizi. Natáčí také pro zahraniční produkce, kde se objevil v projektech jako Duna, Bídníci, Eurotrip a další. Jako dabér se stal nezapomenutelným jako hlas Lorda Voldemorta ve filmové sérii Harryho Pottera.

thumbnail image

24.8.2022

Jste připraveni se vydat do vzdálených míst a zažít neuvěřitelná dobrodružství? První zahraniční host Comic-Conu Junior 2022 je k tomu naprosto ideální společník! Je nám velkou ctí oznámit, že do Brna dorazí kanadský herec MICHAEL SHANKS, kterého známe jako doktora Daniela Jacksona ze seriálů Hvězdná brána, Hvězdná brána: Atlantida a Hvězdná brána: Hluboký vesmír! Michael Shanks se také objevil v seriálech jako Smallville, Andromeda, 24 hodin, Svatyně, Lovci duchů, Krajní meze, Půjčovna masa a další.

thumbnail image

13.8.2022

Na Comic-Conu Junior nesmějí chybět komiksoví autoři, známí svou tvorbou i pro děti a mládež. Petra Kopla (Dechberoucí Zázrak nebo Pérák) je autorem krásných komiksů, například Kouzelný atlas putování časem nebo Pán moří. Dan Černý si také zaslouží místo v české komiksové Valhalle - seriály pro legendární Čtyřlístek nebo Kačeří příběhy pro Disney. Nikarin kreslí rovněž pro Čtyřlístek, třeba komiks Hubert a Hugo. Ale i pro časopis Raketa Dobrodužství Rockyho a Terky.

thumbnail image

27.7.2022

27. Festival Fantazie proběhl skvěle a příprava Comic-Conu Junior opět pokračuje naplno! Vstupenky jsou v prodeji v síti TicketStream, příští týden spustíme web a začneme vás zásobovat informacemi a novinkami. Jednou z novinek je i jinak postavené vstupné. Děti do 3 let věku včetně vstupné vůbec neplatí, děti 4-9 let včetně platí polovic. A ještě je tu rodinná vstupenka. Zvýhodňuje účast dvou dospělých s dvěma dětmi nebo jednoho dospělého s třemi dětmi.

thumbnail image

1.6.2022

Kromě sci-fi a fantasy programu, který znáte z Comic-Conu Prague, nabídneme více pořadů a aktivit pro děti, náctileté i hravé dospělé. Budete si moci na vlastní kůži něco vyzkoušet, zažít, zahrát nebo naučit. Jdete do toho s námi? Tak zdarec 22.-23.10. na Výstavišti Brno! Předprodej zvýhodněného vstupného (do 21. 6.) začíná právě dnes!