Vstupenky kupujte zde  

News

thumbnail image

25.10.2023

Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli, že slunečný říjnový den strávíte s námi. A doufáme, že se vám con líbil - ať jste vzali útokem rozšířenou videohernu nebo deskohernu, užívali si besedy s českými i zahraničními herci, obdivovali cosplayery, nebo navštívili fanouškovský program a spoustu dalšího (a úplně ideálně všechno dohromady). Vzali jsme si k srdci vaši zpětnou vazbu z loňska a těšíme se na nové postřehy.

thumbnail image

18.10.2023

Své příběhy píše při pití kávy, zbožňuje secesi a Belle Époque a ráda se učí cizí jazyky. Její největší inspirací je cestování. Je oceňovanou autorkou knih pro young adult a new adult čtenáře: urban fantasy trilogie Hra temné čarodějky inspirované evropskými městy a jejich legendami; historické fantasy z francouzského prostředí Keramická srdce; mytologické Hessy a Akademie Amaterasu, na které navazuje duologie Všechny moje klíče a Gaia.

thumbnail image

17.10.2023

Oficiální aplikace Comic-Conu Junior je v provozu! Stahujte na Google Play a AppStore (Comic-Con Czech). V aplikaci najdete veškeré informace o areálu, podrobné mapy s vyhledáváním, podrobný program, který si můžete ukládat do kalendáře nebo označovat jako oblíbený. A aby vám nic neuteklo, umožňuje aplikace notifikace, které vám připomenou začátek programu, focení a podepisování! V aplikaci také máte možnost nákupu podpisů a focení s hosty (po akci si můžete v aplikaci stáhnout digitální fotografie) a v neposlední řadě také přehled všech partnerů, vystavovatelů a Artist Alley! Nově je také aplikace přeložena do angličtiny, němčiny a polštiny. 

thumbnail image

17.10.2023

Legendární český výtvarník a autor Čtyřlístku, JAROSLAV NĚMEČEK, dorazí i letos do Brna na Comic-Con Junior a to v sobotu! V prostorách výstavy Čtyřlístku bude mít dvě kratší autogramiády ve 14:00 a v 15:30 v prostoru výstavy Čtyřlístku v 1. patře. Pokud se chcete setkat s autorem jednoho z nejdůležitějších českých komiksů všech dob, nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost!

thumbnail image

17.10.2023

Je nám velkou radostí uvítat během Comic-Conu Junior 2023 českého herce, zpěváka, písničkáře a producenta VLADIMÍRA KRATINU! Mužný zjev Vladimíra Kratiny jej předurčil k rolím drsných a statných chlapů. Takové postavy ztvárňuje nejen na jevišti, ale také před kamerou. Ukázkovým případem je památná role "Drtikola" v snímku Prázdniny pro psa.

thumbnail image

16.10.2023

Už jste se nemohli dočkat a my také ne, ale ne zcela jednoduchý rozvrh fotografování, podepisování, meet&greet, press aktivit a přestávek musí vždy projít schvalováním agentů a herců.

Dnes jsme se dočkali a SPOUŠTÍME výběr časů pro vaše fotografování, podepisování a setkání s herci! Najdete na webu a v shopu.


thumbnail image

8.10.2023

Součástí bohatého programu Comic-Conu Junior je i letos POKÉTOUR! PokéTour na Comic-Con Junior přináší burzu a výměnu karet, kvíz a tombolu a další program, ale samozřejmě i prodej karet a merche. Navíc můžete čekat stánek znalců karet, kteří odhalí falzifikáty a naučí základní rozpoznání i vás.

thumbnail image

3.10.2023

Na Comic-Conu Junior 2023 budeme moci nahlédnout pod oponu kouzelného světa plného nejenom magických bytostí, ale i fantastických zvířat! Je nám velkou ctí v Brně uvítat francouzského herce WILLIAMA NADYLAMA, který je známý ústřední rolí Yusufa Kamy z filmové série Fantastická zvířata! William Nadylam ve své práci vychází z mezinárodního prostředí svého dětství a z široké škály kulturních vlivů.

thumbnail image

30.9.2023

Nedávno jsme mohli obdivovat její příběh v komiksové knize Supro: Hrdinové na dluh a v současné době vyšlo doposud její nejrozsáhlejší dílo Srdcovka. Podílela se na komiksech Češi, Milada Horáková nebo Hon na Macbetha. Komiks Bez vlasů, který kreslila podle autobiografických zážitků Terezy Drahoňovské, získal cenu Muriel pro nejlepší komiks roku.

thumbnail image

30.9.2023

Oblíbená kostýmová dětská promenáda nebude chybět ani v Brně. A pozor! Bude hned dvakrát! Pokud se chystáte na Comic-Con Junior s malým cosplayerem nebo cosplayerkou, kterým je od 4 do 12 let, přihlaste je na KinderCosplay - v sobotu i neděli od 13h! Na děti čekají odměny a možná přijde i Elsa a Batman!

thumbnail image

28.9.2023

Jedna z nejznámějších filmových rolí Nadi Konvalinkové, je Květuška z filmu Adéla ještě nevečeřela. Postupně se přehrála do polohy zralých žen a hodných i moudrých maminek (Nesmrtelná teta, Lotrando a Zubejda atd.). Namluvila několik večerníčků a do paměti a srdcí se zapsala také jako moderátorka dětských televizních pořadů.

thumbnail image

28.9.2023

Ještě větší výstava, než na CC Prague přinese nejen kostýmy, ve kterých herci natáčeli, ale i pravé rekvizity z filmů a seriálů..Kromě toho se můžete těšit na ukázku ST knih a zajímavostí z historie ST v Česku. A jako třešinka na dortu bude možnost vyfotit se za řídící konzolí na můstku, spolu s fanoušky ve ST uniformách!

thumbnail image

27.9.2023

Fanoušci hrdinů se mohou těšit na setkání s věrným přítelem z paluby první Enterprise, naopak fanoušci padouchů jistě ocení setkání s největším nepřítelem mise Atlantis! Zahrál si ale v dalším množství filmů a seriálu jako Terminátor: Příběh Sáry Connorové, 24 hodin, Purge, atd.

thumbnail image

25.9.2023

Tradiční program na COSPLAY STAGE pro všechny cosplayery i fanoušky cosplaye bude zahrnovat nejen besedy s cosplayery, ale opět také prezentace oblíbených cosplay skupin (Star Wars, Superhrdinové, Harry Potter), tentokrát s kvízy o ceny. Pro velký úspěch zopakujeme velké setkání cosplayerů Hvězdné brány. A máte cosplay Barbie či Kena? Přijďte a ukažte, že jste KENough!

thumbnail image

25.9.2023

Fandite českému komiksu s retro sci-fi tématikou? Hlavním dílem Kryštofa Franciška je komiksová série Rudý Děs, kde antropomorfní zvířátka v alternativní historii bojují ve vesmíru proti komunismu. To vše vyvedeno akvarelem, dle vzoru evropské školy komiksu.

thumbnail image

24.9.2023

Barley a Pauline se cosplayi věnují víc jak deset let, z toho poslední čtyři roky společně jako Dynamic Duo. Kromě toho je spojuje také jejich vášeň k čtení komiksů a sběratelství. Jejich specialitou jsou především cosplaye z DC Comics, které pravidelně prezentují na filmových premiérách, komiksových křtech a dalších doprovodných akcích.

thumbnail image

23.9.2023

Těšit se můžete na úžasnou výstavu toho nejlepšího z historie Čtyřlístku, fotokoutek a 5 skvělých maskotů v životní velikosti! V programu Comics-Line a v zóně komiksových umělců najdete Dana Černého a další tvůrce, kteří se podílejí na oblibě Čtyřlístku. Na merch stánku CCJ najdete nabídku Čtyřlístku!

thumbnail image

17.9.2023

Petr Kopl je nedílnou součástí české i mezinárodní komiksové scény. Jeho rozmanitá tvorba zahrnuje nejen komiksové adaptace literárních děl, jako jsou Tři mušketýři, Pes baskervillský nebo Dracula, ale také humoristické sbírky komiksových striptýzů Štěky Broka Špindíry, vzdělávací Komiksový náčrtník a mnoho dalšího. Včetně Dechberoucího Zázraku a Péráka.

thumbnail image

14.9.2023

Comic-Con Girl má stejně ráda fanoušky v Brně jako v Praze. Tajně ale ze všech nejvíc zbožňuje ty, co si kupují vstupenky včas a umožňují jí efektivně plánovat dimenze jejích superhrdinských kousků Takovým s radostí poskytne slevu na vstupném - ale už jen poslední týden‼️

thumbnail image

13.9.2023

Přitahují vás až nezdravě černé díry? Zahlcujete své přátele pravidelně zajímavostmi z vědy a techniky? Vidíte to bledě s budoucností lidstva - a stejně si nemůžete pomoct a po nocích se oddáváte futuristickému rozjímání? Máme pro vás lék: FutureLine! Programová linie pro dospělé fanoušky nabitá populárně i odborně pojatými přednáškami je to pravé místo pro vaše bezpečné vynerdění. Sál E3, 1. p.

thumbnail image

9.9.2023

Po více než dekádu se stala výraznou představitelkou chytrých a inteligentních princezen. Namátkou Princové jsou na draka, Za humny je drak, O zrzavé Andule a další. Byla jednou z nejčastěji obsazovaných hereček jak v televizních filmech a inscenacích, tak i ve filmu. Za dabování hlavní postavy Ally McBealové získala prestižní ocenění Františka Filipovského.

thumbnail image

4.9.2023

Filmová auta můžete na Comic-Conu Junior nejen obdivovat, ale i řídit! Díky partě RC auta event, která rádiem řízené modely filmových aut opět přiveze do Brna. Letos si můžete projet trasu nebo zazávodit po oba dny!

thumbnail image

3.9.2023

S více než 20 lety zkušeností v oboru, Richard je známý svou prací na komiksech jako Sedmikráskov, Čtyřlístek a Čas dluhů. Richard získal mnoho ocenění, včetně zlatých a stříbrných medailí na mezinárodních soutěžích v Itálii a Íránu. Jeho jedinečné ilustrace a karikatury oslovují dospělé i děti.

thumbnail image

2.9.2023

Jedna z nejoblíbenějších programových linií pro dospělé fanoušky nabídne přednášky, besedy, soutěže a workshopy s tématy jako Star Trek, Star Wars, Stargate, Červený trpaslík nebo Doctor Who.

thumbnail image

1.9.2023

Arashi se cosplayi věnuje od roku 2008 a může se pochlubit dvojnásobnou reprezentaci na mezinárodní soutěži Eurocosplay a několik umístění i výher z českých i zahraničních conů. Preferuje šité kostýmy se spoustou detailů a postavy, ke kterým má vztah a může si tak dobře užít jejich roleplay - ovšem pozor, její specialita jsou černovlasé záporačky!

thumbnail image

31.8.2023

Je nám velkou ctí v Brně uvítat amerického herce DEANA CAINA! Nejvíce si můžeme Deana pamatovat jako Supermana/Clarka Kenta v dnes již kultovním seriálu Superman. Zahrál si také v množství filmů (namátkou Future Sport, atd.) ale znát ho můžeme ale i z dalších televizních projektů jako Smallville, Supergirl, Ripleyho věřte nevěřte, atd.

thumbnail image

30.8.2023

Když se spojí fantazie, kreativita, šikovnost a úsilí, vznikne spousta krásných věcí. Na Comic-Conu Junior se budete moci pokochat výsledky tvorby mnoha tvůrců i v Artist Alley - Uličce umělců. Originály jejich děl, kresby na přání, printy, šperky nebo jiné tematické výrobky můžou udělat radost jak přímo vám, tak třeba někomu blízkému pod stromečkem.

thumbnail image

29.8.2023

Představitel řady televizních princů a králů již od mládí hraje i komediální, ovšem i vážné dramatické role. Mezi jeho nejznámější pohádky patří například Princové jsou na draka, Koloběžka první a O zrzavé Andule. Objevuje se v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Věnuje se i dabingu (Reno Raines v seriálu Odpadlík).

thumbnail image

28.8.2023

Danovu tvorbu můžete znát díky komiksovým sériím Fanouš, Tryskošnek, Jelita, Matracman, Tritonky, Kňour a Mník. V současnosti kreslí Disney komiksy pro nizozemského vydavatele Sanoma a stále také přispívá do českého komiksového časopisu Čtyřlístek.

thumbnail image

27.7.2023

Na Comic-Con Junior 2023 dorazí také kanadská herečka LEXA DOIG! Dříve narození si ji nejspíše budou pamatovat jako avatara vesmírné lodi Andromedy ve stejnojmenném seriálu, ale zahrála si také v množství dalších seriálů a filmů - ztvárnila například hlavní doktorku SGC Lamovou v seriálu Hvězdná brána a členku Ligy asasínů Talii al Ghul v seriálu Arrrow.

thumbnail image

2.6.2023

Do Brna dorazí s novým pasem kanadský herec MICHAEL SHANKS, kterého známe jako doktora Daniela Jacksona ze seriálů Hvězdná brána, Hvězdná brána: Atlantida a Hvězdná brána: Hluboký vesmír a z mnoha dalších seriálů.

thumbnail image

1.6.2023

Comic-Con Junior proběhne 21.- 22.10. opět na Brněnském výstavišti! Co jsme si pro vás letos připravili? Věříme, že skvělé herecké hosty, z nichž první vám bude určitě povědomý. Věřte, že i ti ostatní budou stát za to! Opět vás čeká videoherna, deskoherna, cosplay, besedy, workshopy, výstavy, fanouškovské zboží i umělecké výrobky. Spousta programu pro dospělé fanoušky a množství aktivit pro děti. Snížená cena vstupenky platí do 30.6.

thumbnail image

25.10.2022

První Comic-Con Junior v Brně je za námi! Od Comic-Conu Prague se lišil částí programu a jeho zaměřením, novým prostorem a službami v něm. To podstatné ale zůstalo - atmosféra svátku pro fanoušky comicsu, her, cosplaye, sci-fi a fantasy. Většina z vás si ji nenechala zkazit ani průšvihem se špatně nastavenou kapacitou občerstvení. Mrzí nás to, moc se omlouváme a slibujeme, že se z toho poučíme. DĚKUJEME vám za sobotní VYPRODÁNÍ VSTUPENEK, za nadšené ohlasy i kritickou zpětnou vazbu, pohání nás to vpřed k vylepšování dalších Comic-Conů. ...more

thumbnail image

23.10.2022

Hraje v Divadle na Vinohradech, například ve hrách Pygmalion, Revizor nebo Návštěva staré dámy. Známá je ze seriálu Ulice, ale hrála i v dalších seriálech, jako Slunečná, Láska v čase korony, Specialisté, #martyisdead. Z filmových rolí jmenujme roli zdravotní sestry ve filmu Po čem muži touží a Princezna zakletá v čase 2.

thumbnail image

23.10.2022

Pokud si někdo myslel, že Comic-Con Junior je pro děti, mohl by už dnes prozřít na základě zpráv od včerejších účastníků. Bylo to náročné, bylo to krásné, kapacita pavilonu E byla VYPRODÁNA! Comic-Con Girl to s vámi váhajícími ještě jednou zkusí. Comic-Con Junior i přes ten mladistvý název je standardním Comic-Conem pro dospělé fanoušky, s bohatým programem. Jen je navíc s programem pro děti a mládež. Ale poslechněte si sami ve videu na FB.

thumbnail image

22.10.2022

Ve spolupráci se @dxracerczech jsme si pro Vás připravili soutěž o herní židli DXRACER P132 podle vlastního výběru! Jak soutěžit najdete na FB stránce CCJ.

thumbnail image

22.10.2022

Připravili jsme si pro vás na slavnostní zahájení unikátní Comic-Con Junior kvíz o opravdu hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit na Samsung Galaxy Z Flip 4, Samsung A53, Samsung Galaxy Watch a stavebnice LEGO®. Partnerům děkujeme! V 10:30 v hlavním sále to vypukne. Doražte včas a připravte se na opravdu náročné otázky!

thumbnail image

22.10.2022

Den před conem získat herce pro spolupráci je zázrak a jsme moc rádi, že Suanne Braun přijala naše pozvání. Nejspíš vám nevynahradí dva hosty, kteří nemohli na poslední chvíli přijet, ale to ostatně není jejím hlavním úkolem. Přijede za fanoušky proto, aby je potěšila a pobavila, aby si historky z natáčení oblíbené Hvězdné brány užili z jiného pohledu.

thumbnail image

21.10.2022

Hernu mobilních telefonů a možnost vyzkoušet si další špičkové Samsung produkty najdete ve videoherně v hale E0 v 1. podlaží. Vítězové kvízu v rámci slavnostního zahájení se mohou těšit na hlavní tři ceny: Samsung Galaxy Z Flip4, Samsung A53 5G a Samsung Galaxy Watch!

thumbnail image

21.10.2022

RADEK ŠKVOR už se nemůže dočkat, až se s vámi potká na Comic-Conu Junior! Český hlas Ashe Ketchuma či Draco Malfoye vám posílá své vřelé pozdravy, přesvědčte se ve videu na FB stránce CCJ.

thumbnail image

21.10.2022

Všechny potřebné informace o Comic-Conu Junior naleznete na jednom místě a to včetně podrobného programu. Jednotlivé pořady si můžete dát mezi oblíbené a aplikace vás na ně upozorní. Také můžete v aplikaci jednoduše nakupovat fotografování a podepisování s našimi hvězdnými hosty. Aplikaci stahujte zde, funguje pro Android i pro Apple.

thumbnail image

20.10.2022

Už přes deset let vyrábí oceňované 3D tiskárny, které slouží firmám i jednotlivcům ke zhmotňování čehokoliv, co je napadne. Připravili si pro vás workshopy, kde zjistíte, jak 3D tiskárny používat, jak se o ně starat, a dokonce se budete moci zeptat na cokoliv, co vás o 3D tisku zajímá.

thumbnail image

20.10.2022

Moc nás mrzí, co vám musíme oznámit. Právě nás kontaktovali Michael Shanks se svou ženou Lexou Doig, že nebyli vpuštěni do letadla kvůli problému s pasy. Před pár minutami jsme se domluvili s agentem Suanne Braun, kterou znáte ze světa Stargate, souhlasila a přiletí.

thumbnail image

20.10.2022

Dalšími z potvrzených speciálních hostů Comic-Conu Junior 2022 z delegace filmu Princezna zakletá v čase 2 je český herec a moderátor JAKUB OUVÍN, známý i pod přezdívkou Big Buba, a herec, komik a moderátor VLADIMÍR POLÁK.

thumbnail image

20.10.2022

Další várku parádních deskovek se skvělou hratelností vám do naší deskoherny přinesou REXhry, známý vydavatel her, jako jsou Blood Rage, Galaxy Trucker, Břink!, Mage Knight, Setllers a herních sérií TimeLine nebo Malé Velké...

thumbnail image

20.10.2022

Internetový obchod Animerch by měl každý fanoušek anime, japonské kultury a mangy dobře znát, protože nabízí opravdu široký sortiment exkluzivního zboží. Mezi hlavní trháky patří sběratelské figurky, sošky, mystery boxy, trička, mikiny, hrnky, podložky pod myš, pocky a spoustu dalšího.

thumbnail image

20.10.2022

legendární český výtvarník a autor Čtyřlístku, JAROSLAV NĚMEČEK, dorazí do Brna na Comic-Con Junior 2022, aby během slavnostního zahájení události osobně převzal cenu Comic-Conu Junior 2022 za výjimečný přínos fantastice!

thumbnail image

19.10.2022

Roboty na Comic-Conu Junior zastoupí známí droidi R2D2, BB-8 a D-O ze Star Wars. Stavba pohyblivého modelu R2D2 trvala 7 měsícu, droid je vytisteny na 3D tiskárne z cca 25kg filamentu a obsahuje necelých 300 led diod.

thumbnail image

19.10.2022

Pokud si budete chtít oddechnout a také zahrát na konzolích, máme pro vás skvělou možnost. Alchemistr pro vás připravil chill zónu, kde i dostanete dárečky za své snažení. A navíc, pokud budete mít štěstí, můžete na místě potkat i Martina Rotu!

thumbnail image

19.10.2022

Dům Rytířských Ctností se na základě staletých tradic věnuje zážitkové výuce a rozvoji evropských bojových umění. Pro členy je zdrojem zábavy a relaxace, pramenem vzdělávání, pro fandy zřídlem nových rozhledů a platformou pro sdílení zkušeností.