Vstupenky kupujte zde  

Akreditace


Prosíme o pochopení, že s ohledem na specifika akce Comic-Con Junior a velký zájem je nutné stanovit určitá omezení a podmínky pro akreditaci.

Akreditace PRESS

Pro koho je určena? Pro redaktory českých i tuzemských médií, reportéry, fotografy, kameramany, redaktory nebo fotografy fanouškovských médií, populární influencery, blogery apod.

Akreditace zahrnuje:

Podmínky akreditace
Fotograf nebo novinář se musí akreditovat nejpozději 2 týdny před zahájením Comic-Conu Junior. Později a na místě lze akreditaci udělit pouze ve zcela výjimečných případech. Pro získání akreditace je VŽDY nutné vyplnit Akreditační formulář pro Comic-Con Junior.

Vyplnění akreditačního formuláře je základní podmínkou pro udělení akreditace. Na udělení akreditace tím nevzniká nárok. Akreditace vzniká až potvrzením ze strany organizátora festivalu. Organizátor si vyhrazuje právo podmínky změnit a akreditaci změnit nebo odvolat.

Svou příslušnost k redakci její zaměstnanec nebo spolupracovník prokáže zasláním pověření redakce a odkazů na publikované články k danému tématu popkultury. Volní novináři uvedou do akreditační přihlášky média, pro která pracují.

Poskytnutí fotografií a dalších výstupů pro účely další propagace Comic-Conu Junior není podmínkou, ale je výhodou.

Praktické informace k akreditaci
Vstup pro akreditované fotografy a novináře je označen. Výdej akreditačního průkazu proběhne na recepci Comic-Con Junior, na základě předložení osobního průkazu s fotografií.

Akreditovaní fotografové a novináři jsou vybaveni akreditačním průkazem, který musí být nošen viditelně. Průkazy neopravňují ke vstupu do zákulisí ani k získání fotografií, podpisů či rozhovorů s hosty.

PRESS room je k dispozici v prostoru kongresového pavilonu E, druhé patro, za stánky komiksových autorů. V prostoru se pohybuje CCJ personál. Všem akreditovaným přijdou emailem všechny praktické instrukce minimálně den před akcí.

PR manažeři festivalu:
Ondřej Hertl, press@comiccon.cz, +420 728 580 014
Monika Hořínková, press@comiccon.cz, +420 721 466 927