Vstupenky kupujte zde  

Praktické informace


Termín

21. - 22. 10. 2023
Sobota 9 – 21, neděle 9 – 18 hodin.

Místo

Kongresový pavilon E, Výstaviště Brno , Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Plánek výstaviště

Plánky budovy

Doprava

 • Příjezd vlakem na Hlavní nádraží nebo autobusem Regiojet na AN Grand: tramvaj č. 1, směr Bystrc, zastávka Výstaviště - hlavní vstup. Kolem areálu projdete až k pavilonu E.
 • Příjezd vlakem na Dolní nádraží: Ze zastávky Opuštěná autobusem č. 84 na zastávku Křížkovského, blízko pavilonu E.
 • Příjezd autobusem na AN Zvonařka: Z autobusového nádraží nebo zastávky Opuštěná autobusem č. 84 na zastávku Křížkovského, blízko pavilonu E. Nazpět autobus č. 44 na zastávku Opuštěná.
 • V rámci Brna tramvaje č. 1, č. 25, 26, 37 a 52 (zastávka Výstaviště - hlavní vstup).
 • V rámci Brna autobusy č. 44 a 84 (zastávka Křížkovského).
 • MHD v Brně

  Parkování

  Občerstvení a stravování

  Do pavilonu E je zakázáno vnášet vlastní občerstvení. V prostorách festivalu najdete stánky s pestrou nabídkou stravování a občerstvení.

  Také v sousedství výstaviště najdete několik možností stravování a občerstvení.

  Nejbližší bankomaty jsou přímo v pavilonu E a pár desítek metrů v ulici Křižíkova č. 47.

  Ubytování

  Doporučujeme hotely za rozumné ceny, v dosahu i vzdálenější.

  Pravidla účasti
  Aftermovie CCJ 2022
  Novinky

  Sledujte novinky o Comic-Conu Junior na Facebooku a na Instagramu . Přidejte si do oblíbených!

  thumbnail image

  Druhý Comic-Con Junior je za námi

  25.10.2023

  Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli, že slunečný říjnový den strávíte s námi. A doufáme, že se vám con líbil - ať jste vzali útokem rozšířenou videohernu nebo deskohernu, užívali si besedy s českými i zahraničními herci, obdivovali cosplayery, nebo navštívili fanouškovský program a spoustu dalšího (a úplně ideálně všechno dohromady). Vzali jsme si k srdci vaši zpětnou vazbu z loňska a těšíme se na nové postřehy.

  thumbnail image

  Spisovatelka NATALIJA MATOLINEC

  18.10.2023

  Své příběhy píše při pití kávy, zbožňuje secesi a Belle Époque a ráda se učí cizí jazyky. Její největší inspirací je cestování. Je oceňovanou autorkou knih pro young adult a new adult čtenáře: urban fantasy trilogie Hra temné čarodějky inspirované evropskými městy a jejich legendami; historické fantasy z francouzského prostředí Keramická srdce; mytologické Hessy a Akademie Amaterasu, na které navazuje duologie Všechny moje klíče a Gaia.

  thumbnail image

  Nová verze Comic-Con aplikace

  17.10.2023

  Oficiální aplikace Comic-Conu Junior je v provozu! Stahujte na Google Play a AppStore (Comic-Con Czech). V aplikaci najdete veškeré informace o areálu, podrobné mapy s vyhledáváním, podrobný program, který si můžete ukládat do kalendáře nebo označovat jako oblíbený. A aby vám nic neuteklo, umožňuje aplikace notifikace, které vám připomenou začátek programu, focení a podepisování! V aplikaci také máte možnost nákupu podpisů a focení s hosty (po akci si můžete v aplikaci stáhnout digitální fotografie) a v neposlední řadě také přehled všech partnerů, vystavovatelů a Artist Alley! Nově je také aplikace přeložena do angličtiny, němčiny a polštiny.